הסיפור של emma

אז כישראלים, לא הרמנו ידיים... והתחלנו ללמוד ולחקור את עולם היגיינת הידיים וחשיבתה העצומה במניעת והפצת מחלות. התייעצנו עם רופאים, כימאים, ביולוגיים, רוקחים ואנשי רגולציה. לאחר מספר רב ניסיונות וגרסאות (פורמולות) הצלחנו להגיע לגרסה הנוכחית של emma שאנו כל כך גאים בה!

מגפת הקורונה הנוראית כמובן האיצה את תהליך הפיתוח והרגולציה מול משרד הבריאות ולאחר 4 מבחנים מחמירים ובדיקות מעבדה שעברנו בהצלחה, קיבלנו בחודש מאי 2020 את הרישיון המיוחל והתחלנו לייצר ולשווק את emma.

הייחוד של emma הוא בכך שהוא מכיל כמובן חומרים צמחיים על בסיס מים, הוא מתייבש במהירות על היד ומשאיר תחושה נעימה וחלקה (לא יובש), ניתן להתיז אותו בצורה מאוד מדויקת לכיוון מרכז כף היד ולכן הוא מאוד חסכוני בהשוואה למתחרים (כ-600 התזות בכל בקבוקון TOGO של 90 מ"ל) וגולת הכותרת היא כמובן שהוא מאושר לשימוש מגיל שנה!

אנו מזמינים אתכם לנסות את emma  ולהמשיך לשמור באמצעות היגיינה טבעית על ידיים בריאות!

תאמינו או לא, emma נולדה כשנה לפני פרוץ מגפת הקורונה.

במרץ 2019 במהלך כנס מקצועי במדריד המהממת, חיפשנו פתרון נגיש וזמין לחיטוי ידיים עבור סועדים במסעדות אוכל מהיר ומשתמשי תחבורה ציבורית המונית כגון אוטובוסים, רכבות ובעיקר רכבות תחתיות בחו"ל המסיעות עשרות מיליוני אנשים ביום.

לאחר חקר קצר ולימוד נהלי הבטיחות, הבנו די מהר שבגלל שחומרי החיטוי מבוססי אלכוהול הם מאוד דליקים, לא ניתן להציב מכונות עם כמות גדולה של חומר החיטוי בתחנות מטרו היות והן ממוקמות בדרך כלל מתחת לאדמה. בנוסף, למדנו כבר אז מה שכמעט כולם כבר יודעים היום, שחומרי חיטוי מבוססי אלכוהול לא בריאים לשימוש יום-יומי לאורך זמן, מזיקים לעור הידיים ואף עלולים לפגוע במערכת החיסונית.

ישנם מספר רב של מחקרים המצביעים על סכנות בריאותיות בחלק מחומרי חיטוי הידיים הלא טבעיים:

מקור 1        מקור 2          מקור 3

רק בריאות!

צוות חברת PROCOMZO בע"מ.

logo.png